O nas

Miłość do łodzi zrodziła się razem z miłością do podróżowania.

Intymność miejsca z nieograniczonym dostępem do błękitnych wód to sprawiło, że pragniemy dzielić się tym z innymi. Wynajmując nasze jednostki, chcemy umożliwić Ci zdobywanie doświadczenia w podróżowaniu i dać przestrzeń do spełnienia luksusowych marzeń.

W Via Oceano możemy zagwarantować Ci niebywałe krajobrazy i nieskończone horyzonty na wyłączność. Pragniemy pokazać Ci, że życie to jedna wielka podróż, którą możesz upiększyć, wybierając rejs zachwycającym jachtem.

“Życia nie mierzy się ilością oddechów,
ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach”

Maya Angelou

Poznaj nasz personel

Skorzystaj z kompleksowej obsługi personelu

Opieka skippera

Chcesz zatracić się w podróży i nie martwić się niczym? Skorzystaj z pomocy doświadczonego pasjonata żeglarstwa. Skipper zadba o szczegóły podróży i bezpieczeństwo z dbałością o prywatność i preferencje jej uczestników.

Pomoc kucharza

Możliwość skorzystania z usług znakomitego kucharza z pewnością umili i rozpali nawet najbardziej wysublimowane kubki smakowe. 3 posiłki dziennie przygotowane pod indywidualne preferencje to więcej niż all inclusive. Skorzystaj z usług personelu.

Hostessa

Pragniesz kompleksowej obsługi, aby maksymalnie wykorzystać chwile na relaks? Pozwól sobie na pełen komfort bez obowiązków i zatrać się w odpoczynku i relaksie bez obowiązków, podziwiając piękne widoki.

Pokonuj fale i udaj się
w magiczne zakątki
katamaranem Bali

  • Obserwuj nasze social media
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności