Flota

Wyjątkowe momenty na katamaranie

Wybierz się na podróż poślubną naszym katamaranem.
Intymne chwile tylko dla Was w królewskiej przestrzeni zapewnią wyjątkowy czas, by cieszyć się sobą.

Szukasz przestrzeni, gdzie możesz świętować sukces? Nie ma bardziej wystawnego miejsca niż katamaran Bali. Maksymalna powierzchnia umożliwi Ci swobodne poruszanie się i toasty z gośćmi.

Wybierasz śniadanie na górnym pokładzie, obiad na dziobie, kolacja w kabinie?

Wszystko jest możliwe dzięki stabilnym, a jednocześnie wygodnym rozwiązaniom. Miękkie materace i miejsca na kieliszek wina masz zawsze pod ręką.

Katamarany Bali zostały stworzone tak, abyś doświadczał wygody i luksusu w każdym miejscu na pokładzie.

Przecież jesteś na wakacjach życia i Ty decydujesz co i gdzie chcesz robić …
My dajemy Ci do tego przestrzeń!

4 pory dnia
na katamaranie
Bali

Poranki na przednim pokładzie

Filiżanka kawa z niesamowitym widokiem na zapierającą dech panoramę. Poczuj ciepło porannego słońca i morskiej bryzy na skórze podczas relaksu na przednim kokpicie. Okazała, sztywna platforma z materacami zamiast siatek, pozwoli Ci również przywitać dzień z jogą o wschodzie słońca.

Popołudniowy lunch
w mesie

Rozsmakuj się w przestronnej strefie dziennej z widokiem na przedni pokład. Dzięki barowemu rozwiązaniu połączenia kuchni i salonu, podczas przygotowania posiłków, cieszyć się towarzystwem bliskich. System dużych drzwi i przesuwane okna pozwolą na podziwianie widoków podczas lunchu.

Wieczorne odprężenie
na fly bridge’m

Stolik między kanapami pozwoli Ci na romantyczną kolację w odosobnieniu w panoramicznej strefie. Relaks o zachodzie słońca z widokiem na horyzont pozwoli zatracić się na górnym pokładzie. To również świetne miejsce do toastu za wspaniałą podróż!

Spokojne noce w dolnej kabinie

Po intensywnym dniu możesz wygodnie i komfortowo przespać się na dolnym pokładzie. Prywatność zapewnią łazienki przy kabinie. Luksusowo wyposażone sypialnie i wygodne łóżka spełnią oczekiwania najbardziej wymagających.

Poznaj szczegóły

Sprawdź szczegóły naszych katamaranów.

Obecnie do Twojej dyspozycji mamy katamaran Bali 5.4, który dzięki aż 128 m² zabierze na pokład 10 osób plus kapitan. Bogate wyposażenie z pewnością umili Twoją podróż. Najwyższej jakości sprzęt i funkcje ułatwią codzienne czynności.

OCEANO 5.4

OCEANO 5.4

16.80 Długość
8.74 Szerokość
1.48 Zanurzenie
2 x 88 hp Silnik
1200 l Zbiornik paliwa
1200 l Zbiornik wody
2022 Rok produkcji
10 + skiper Liczba osób
  • Obserwuj nasze social media
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności