Majorka

“Niebo jak turkus, morze jak lazur, góry jak szmaragd, powietrze jak w niebie”.

Tak pisał Fryderyk Chopin o największej w archipelagu Balearów wyspie Hiszpanii, Majorce. Kompozytor cenił w niej zróżnicowaną formę spędzania czasu, z resztą jak większość turystów. Majorka to jedna z najpopularniejszych turystycznie wysp Europy.

Kiedy warto wybrać się na Majorkę?

NISKI ŚREDNI WYSOKI
STY
10 - 13°C
LUT
9 - 13°C
MAR
11 - 15°C
KWI
12 - 17°C
MAJ
16 - 20°C
CZE
19 - 24°C
LIP
22 - 27°C
SIE
23 - 27°C
WRZ
21 - 24°C
PAŹ
18 - 21°C
LIS
14 - 17°C
GRU
11 - 14°C

Wyspa obfita w liczne kluby i atrakcje, które są tutaj łatwiej dostępne niż na innych wyspach.

Co nie oznacza, że nie można tutaj zaznać spokoju i błogiej ciszy. Majorka to mix wypoczynku i aktywności podczas jednych wakacji.

Dla poszukiwaczy atrakcyjnego życia towarzyskiego takie miejsca jak Magaluf, El Arenal czy Alcudię z pewnością będą najbardziej pożądanymi. Ci, którzy wolą spokój w otoczeniu cichych i pięknych widoków mają wiele miejsc do wyboru na południowo-wschodniej części.

Od Portocristo do Cala Lllombrads można z łodzi podziwiać klify i zatoczki, rozkoszując się beztroską i urokiem wybrzeży Majorki.

Obierając kurs na Majorkę, podczas żeglugi jachtem Z Via Oceano, możesz spędzić wakacje na 4 różne sposoby:

  • Po pierwsze-luksus podróży jednostką pływającą.
  • Po drugie-odpoczynek i spokój na pokładzie jachtu, w urokliwych zatoczkach.
  • Po trzecie-aktywny wypoczynek jak sporty wodne, snorkeling, czy zwiedzanie. 
  • Po czwarte- poczuć klimat imprezowego ducha Majorki. 

Możesz również połączyć je wszystkie na raz, w końcu to Twoje wakacje.

Wybierając się na Majorkę katamaranem, możesz spędzać dnie w tętniących życiem miejscach, a nocami uciekać do prywatnej łodzi i regenerować się w spokoju przed kolejnym pełnym atrakcji dniem.

Panoramiczne okna na katamaranie Bali nie pozwolą przegapić żadnego z pięknych widoków. Posiłki na przestronnej strefie dziennej, połączonej z kuchnią to mile spędzony czas w otoczeniu niesamowitego krajobrazu. 

Podróżując katamaranem z Via Oceano, doświadczasz relaksu w luksusowych warunkach. Od Ciebie zależy, którą część wyspy chcesz zobaczyć i gdzie spędzić najwięcej czasu.

Wyznaczając Majorkę jako destynacje swojej podróży, nurkować możesz praktycznie wszędzie. Oglądanie podwodnego świata ułatwi Ci sprzęt do snorkelingu znajdujący się na naszych żaglowcach. 

Podczas rejsu naszymi jednostkami pływającymi poczujesz wolność i wyzwolenie. Prestiż podróży w otoczeniu lazurowych wód. Masz ogromną możliwość odkrycia i eksplorowania nowych miejsc obierając kierunek na dowolną destynację. Tym są właśnie wakacje życia na luksusowej łodzi z Via Oceano.

Zdobądź się na odwagę i obierz kurs na wakacje marzeń.

Galeria

Galeria zdjęć Majorki

Pokonuj fale i udaj się
w magiczne zakątki
katamaranem Bali

  • Obserwuj nasze social media
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności